Чави: Това е мачът, в който страдах най-много

Наставникът на Барселона Чави Ернандес призна, че отборът му не е изиграл най-добрия си мач, но подчерта важността на снощната победа с 1:0 над Реал Сосиедад.

Барса взе ценна победа каго гост на Реал Сосиедад

"Заедно с този срещу Виляреал, това е мачът, в който страдах най-много. В много периоди те ни доминираха и владееха топката повече от нас. Те са страхотен отбор и са силни физически, а при нас много се забелязваше умора. Това обаче е жизненоважна и златна победа за нас. В много фази Реал заслужаваха нещо повече от загубата. На няколко пъти можехме да направим резултата 2:0 за нас и доминирахме през първото полувреме. Но през втората част не беше така. Те заслужаваха реми, но ние си тръгваме с много важна победа, която ни позволява да продължим да се борим. Това е златна победа и е доказателство, че можем да се състезаваме дори без да играем добре. Доволен съм от отдадеността на играчите, които дават всичко от себе си", коментира Чави след двубоя.

Снимки: Gettyimages